Menü anzeigen

café+co Smartpay App

Screenshot mobile Ansicht Google Play Store - Account löschen auf Polnisch

Aplikacja café+co Smartpay została opracowana dla café+co International GmbH 1230 Wiedeń, Voarlberger Allee 14.

Usuwanie konta Smartpay:

!!UWAGA!!

W przypadku usunięcia konta Smartpay nie będzie możliwosći aby ponownie uzyskać do niego dostęp. Zebrane punkty oraz vouchery zostaną utracone.

Jeśli uważasz, że aplikacja SmartPay jest dla Ciebie nieodpowiednia jest nam przykro z tego powodu.

Jeśli jednak możemy coś zrobić aby to zmienić możemy o tym porozmawiać!

Możesz do nas zadzwonić pod numer +48515060515 od poniedziałku do piątk i podzielić się swoimi uwagami dotyczącymi Smartpay lub skorzystać z formularza w aplikacji.

Jeśli nadal chcesz usunąć konto poniżej przedstawiamy dalsze kroki:

Uwaga:
komunikacja będzie prowadzona tylko za pośrednictwem konta e-mail, które zostało przypisane do SmartPay (zwróć uwagę na folder SPAM).

Screenshot mobile Ansicht Google Play Store - Account löschen auf Polnisch
  • Po kliknięciu "Usuń konto" otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem, że otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie. Zostanie one przez nas przeprocesowane w ciągu kolejnych kilku dni roboczych. W razie potrzeby nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w celu wyjaśnienie otwartych kwestii.
  • Wszystkie dane osobowe i zapisane tokeny płatności zostaną usunięte po przelaniu pozostałej kwoty z powrotem; konto zostanie zablokowane podczas procesu anulowania.
  • W momencie gdy proces zostanie zakończony Twoje konto Smart Pay zosatnie usunięte a zgłoszenie zostanie zamknięte. Od momentu otrzymania zgłoszenia powyższa procedura może potrwać do 30 dni.